Oyun

Akıllı Telefonunuzda Oynayabileceğiniz 5 Efsane PC Oyunu

Yıllar önce bilgisayarlarda hunharca oynanan ve efsaneleşen oyunlar, mobil cihazların gelişmesine bağlı olarak akıllı telefonlar için de uyarlandı.Siz oyun tutkunları için akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz 5 efsane bilgisayar oyununu listeledik.
1) GTA Vice City
1) GTA Vice City

GTA denilince ilk akla gelen yapım olan ve Grand Theft Auto serisini bizlere sevdiren GTA Vice City, artık telefon ve tabletlerde de rahatlıkla oynanabiliyor. Bu deneyimi PC’de yaşamak kadar güzel olmasa da cebinizde GTA Vice City taşımak gibisi yok!. App Store ve Google Android marketten indirebilirsiniz.
btn_appstore googleplay

2) GTA San Andreas
2) GTA San Andreas

GTA Vice City’e yer verip San Andreas’ı unutursak kendimizi öldürelim yani. Ancak mobilde bu oyunu oynarken hile ve şife vs yazmayın, ATV darbe şifresi yazıyorsunuz sanıp haberinizi yapabilir. Dikkatli olun derim.

googleplay btn_appstore
3) Carmageddon
3) Carmageddon

Bir araba ile yapabileceğiniz en büyük katliamları yapabileceğiniz efsanevi yapım Carmageddon, aslında teknik oalrak +18 bir oyun. Eski bir görüntüsü olsa da kan gövdeyi götüren oyun hala unutulmaz bir yapım olarak ceplerimizde yerinialabilir.

googleplay btn_appstore

4) Grim Fandango Remastered
4) Grim Fandango Remastered

Bunu fazla kişi bilmez, ama Remastered olarak yeniden güncel grafiklerle yayınlanmasıyla binlerce kişi oldukça sevindi. Şimdi de Grim Fandango’yu cebinizde taşıma zamanı!

googleplay btn_appstore

5) Tomb Raider
5) Tomb Raider

Tomb Raider dediğimizde geçen yıllarda çıkan oyun aklınıza geliyorsa bunu indirmenize gerek yok. Ancak Lara Croft’un ilk ortaya çıktığı unutulmaz, orijinal Tomb Raider budur arkadaşlar. Evet, Lara ablamız aslında kare kafalı!

googleplay btn_appstore

Benzer yazı:  Pokemon Go Püf Noktaları

Bir Yorum Yazın