Mobil

Android İçin En İyi 5 İndirme Yöneticisi Uygulaması

Merhaba TeknoBirim ziyaretçileri.Bu yazımızda Her mobil cihaz için olmazsa olmaz en iyi 5 İndirme/download yöneticisinden bahsedeceğiz.

İnternet kullanımı her geçen gün daha da artarken buna paralel mobil ve dijital dünya da oldukça ileri seviyelere ulaşmış durumda.İnternette geçirdiğimiz süre uzadıkça yapılan işlemlerde farklılaşmaya başladı.Kullanım amacı ne olursa olsun internet kullanan her birey mutlaka bir uygulama,oyun,programı Android cihazına indirmek zorunda. 4.5G’ye geçilmesiyle mobil cihazlara indirilen dosyalar uygulamalar daha hızlı ve daha pratik olacak.Bu nedenle sizlere sunacağımız download manager (indirme yöneticisi) araçlarıyla , internet kullanımını daha da zevkli bir hale getirebilirsiniz.

Aşağıda sunduğumuz Android cihazlara özel indirme yöneticileri, kullanıcılara daha az veri kullanarak daha çok dosya,program,uygulama indirme imkanı sunuyor. İndirme yöneticilerinin bir diğer özelliği ise indirdiğiniz veriyi duraklatabiliyor veya indirme hız değişikliği yapabiliyorsunuz.

Download All Files Yöneticisi

Download All Files

Android dünyasının en fazla kullanılan indirme programlarından biri olan Download All Files dünyada 15 milyondan fazla kullanıcıya sahip.Dosya türlerini ayırt etmeksizin indirme imkanı sunan Download All Files Android tarayıcınızla birleşir ve download edeceğiniz dosyaları hafıza kartınızdaki istediğiniz bir klasöre kayıt eder.

 Aktif olarak mail kullanıyorsanız ,mail adresinize gönderilen eklenti veya dosyaları da mobil cihazınıza kaydedebilirsiniz. Uygulamanın tek kusuru ise Google Politikası nedeniyle Youtube videolarını indirme imkanının olmaması. Uygulamanın ücretsiz olan sürümünü sınırsız kullanabiliyorsunuz, fakat reklamsız sürümü için azda olsa bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Loader Droid Download Manager Uygulaması

loader droid download manager

Mobil cihazınızda dosya indirme uygulamaları için gerekli hafızanız yok ise Loader Droid Download Manager Uygulaması tamda size göre.Çünkü Loader Droid Download Manager diğer indirme  uygulamalardan daha fazla özelliğie sahip ve daha az yer kaplar.

Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan Loader Droid Download Manager ile dosya indirme hızınızı artırabilir veya düşürebilir, arayüzü değiştirebilir , indirmeyi durdurabilir,duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz.Bu uygulamanın en önemli özelliği ise , mobil cihazın şarjının bitmesi ile veya internetinin kesilmesi durumunda dosya indirme bağlantısının kopmamasıdır.Sorunu giderdikten sonra indirme kaldığı yerden devam etmektedir.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Advanced Download Manager Uygulaması

Advanced-Download-Manager[1]

Advanced Download Manager mobil cihazlarda aynı anda 3 dosya birden indirme imkanı veren bir yönetim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Aynı zamanda yukarıda belirttiğimiz indirme ,duraklatma,devam ettirme özellikleri bu uygulamamızda da geçerli.İndirilen dosyaların kaybolma durumu varsa merak etmeyin Advanced Download Manager bu dosyaların yedeğini sizin için tutmaktadır.İndireceğiniz dosya için hangi klasöre indireleceğini de seçebiliyorsunuz.

Download Manager for Android Uygulaması

Downlaoad Manager for Android

Downlaoad Manager for Android Uygulaması aynı anda 3 adet dosya indirme imkanı veren diğer bir indirme uygulamamız.Yukarıdaki uygulamaların da özelliğine sahip olan Downlaoad Manager for Android için harika bir özellik ise ,indirdiğiniz dosya seviyesini anlık olarak takip edebilmeniz.Uygulamanın diğer bir özelliği ise kendi medya çalara sahip olması.Uygulamamız indirme hızında da diğer uygulamaların bir adım önünde çünkü indirme hızını %10 oranında artırıyor.

Download Blazer Uygulaması

download blazer

Opera ,Google Chrome gibi mobil tarayıcılara entegre olabilen bir indirme uygulamasıdır.Bu uygulama sayesinde kesintisiz bir indirme gerçekleştirebilirsiniz. Download Blazer youtube videolarıda dahil olmak üzere çoğu dosya sisteminide desteklemektedir. Download Blazer uygulamasını Google Play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın