Oyun

Asphalt 8 Airborne Android Oyun Hakkında

Malumunuz ,mobil uygulama ve oyunları hayatımıza gırmeden once , oynanan birçok oyun gelişen teknolojiyle birlikte hayatımızın bir parçası haline geldi.Bu oyunlardan biride konsol oyunlarının vazgeçilmezi olan Asphalt serisi.

Yenilenen ve mobile uyarlanan arayüzü ve bölümleriyle kısa zamanda oyunseverlerin büyük beğenisini kazanan Asphalt 8 android ve itunes marketlerin en çok indirilen oyunları arasında yerini aldı.Türkçe bir arayüze sahip olan Asphalt 8 kullanıcılara kolay bir kullanım imkanı sunuyor.Oyunun ana ekranında araç bakımlarının yapıldığı ve park edildiği bir garaj bulunuyor.Ana ekranın diğer bir özelliği ise yarış haritalarını sizlere sunması buradan istediğiniz yarış bölümüne ulaşabiliyorsunuz.

Bu yarışı oynayan diğer arkadaşlarınızı buradan takip edebilirken aracınız için gereken parçaları alabileceğiniz bir mağaza bulunuyor. Bu seride tüm işlevler bir araya toparlanmış olması nedeni ile ekrara hepsi sığmadığı için ekranda aşağı doğru açılan ayrı bir ekran kaydırma yöntemi ile aşağı doğru açılarak bütün uygulamaları görmeniz mümkün oluyor.

Asphalt 8 Airborne oyununun içinde 5 katagori ve 47 otomobil bulunuyor. Oyunu oynayan kişiye sunulan seçenekler istenirse oyun başlangıcında verilen gameloft kredisi ile başka bir otomobil alabiliyor. Oyunda bazı uygulamalar için kredi kullanmak gerekmezken ilave parça alımı ve otomobil değiştirmek için gameloft kredisine ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun içinde verilen haklar doğrultusunda yarışlara katılarak iyi bir derece ile yarışı kazanmanız gerekmektedir. Eğer gameloft kredisi için oyun kazanma seçeneğinden yararlanmak yerine ücret karşılığı da mağazadan istenenleri alma imkanı sağlanıyor. Sizde araba oyunu tutkunlarından iseniz şimdi hemen google paly store den telefon veya tabletinize oyunu indirip eğlenceli ve heyecanlı bir yarışa başlayabilirsiniz.

Benzer yazı:  Pokemon Go Pokemon Nasıl Yakalanır?

Bir Yorum Yazın