Ürün İnceleme

Bilgisayarınızda Android Uygulaması Çalıştırın

Vazgeçemediğiniz mobil uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırmak istemezmisiniz? Sizlere bu alanda kendini kanıtlamış en çok kullanılan programları açıklıyoruz.

  • Bluestacks Android ve İos Programı

Bilgisayarınıza android taban kurmadan kullanabileceğiniz bir program olan Bluestacks Android Emulator sizlere android uygulama,oyun vb programların kapısını aralıyor.Program windows xp ve sonrası işletim sistemlerini destekliyor. Bu araç ile android uygulamalarını en az uğraş ile çalıştırabilirsiniz.

::: BlueStacks Android Programı İndir :::

______________________________

  • Windroy Programı

Elbette piyasadaki bilgisayardan uygulama çalıştırma programı sadece Bluestacks‘tan ibaret değil.Bir diğer program ise Windows’da tam ekranda ve pencerede çalışma özelliği olan Windroy emulator. Windroy Google Play’de olmadığından farklı indirme sitelerinden yüklemeniz gerekiyor. Bluestacks programından memnun kalmadınız veya çalıştıramadıysanız Windroy beklentinizi karşılayacaktır.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

::: Windroy Emulator İndir :::

______________________________

  • Android-x86 Programı

Android uygulamalarını ortam taklidi etmeden ,bilgisayarınıza işletim sistemi gibi yüklemek istemezmisiniz?

Android-x86 sistemini iki şekilde çalıştırabilmeniz mümkün.Birincisi, Youwave veya Virtualbox gibi sanal disk üzerine yüklemek, ikincisi ise bilgisayarınızın diskine yüklemek. Bir diğer kullanabileceğiniz seçenek ise Android-x86’yı usb veya dvd ye yazdırıp taşınabilir bir şekilde kullanmak.

______________________________

  • Chrome’da Android çalıştırın

Bu yöntem Android oyun-uygulamalarını bilgisayarda çalıştırmanın en kolay yöntemi.Google kendi ürünlerine verdiği önem ile kullanıcılara basit kullanışlı programlar sunuyor. Uygulamaları basit bir Chrome eklentisi ile tarayıcınızda çalıştırabiliyorsunuz. Bu yöntemin kullanımı biraz sorunlu olmasına rağmen windows,mac,Linux’de başarılı bir şekilde çalışıyor.

Benzer yazı:  Galaxy S7 Edge 400 Tonluk Pres Testi

Bir Yorum Yazın