Ürün İnceleme

Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi

Birçok cihazında sızdırılmasına köprü oluşturan Evan Blass geçtiğimiz günlerde yeni bir cihazın ilk resimlerini medyaya sızdırmıştır. Kendi Twitter hesabından Note 7’nin kimse tarafından görülmemiş resimlerini yayınlamıştır. Aşağıda resimlerini görebildiğiniz cihaz bu sene 3 ayrı renk ile bizlere sunulmaktadır. Bu renkler; Mavi Mercan, Titanyum ve Siyah Oniks olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürün Samsung ailesi tarafından henüz yayınlanmadığı için vereceğimiz bilgiler aşağı yukarı oynama gösterebilmektedir. Ama şuan bilinen teknik özelliklerini ve tüm detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Galaxy Note 7 Teknik Özellikleri

Cihaz tabi ki ailenin diğer üyelerinde olduğu gibi S-pen ile gelmektedir. Bu kalemi cihazın sağ alt kısmında bulabilirsiniz. 5.8 İnç Boyutunda ekrana sahip olan Note 7 İlk defa kavisli Super Amoled bir ekran ile karşımıza çıkmaktadır. Amoled teknoloji ile çığır aşan Samsung bu teknoloji en iyi şekilde kullanarak bizlere sunmaktadır. Cihazın üzerinde ki bileşenlere geldiğimiz zaman sizleri çok etkileyecek detaylar olduğunu söylemeliyiz. Samsung Galaxy Note 7 8 çekirdekli bir işlemci mimarisi ile gelmektedir. Exynos işlemcisi kullanan cihaz Bu işlemciyi besleyebilmek için 6 GB Ram kullanmaktadır. 64 GB Depolama  alanı ile yapmak istediğiniz bir çok işlemde sizlere en iyi performansı sunmayı hedeflemektedir. Ama bu alanı daha da yükseltmek isteyenler için Micro SD desteği sunmaktadır. Ayrıca USB- C portu ile yine güzel bir yenilik sunmaktadır. Bu cihaz için henüz belli olmasa da 3600  ya da 4000 mAh kapasiteli bir batarya kullanılacağı düşünülmektedir.

Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi

Henüz net olarak çıkış tarihi olmasa da kasım ayında tezgahta yerini alacağını düşünmekteyiz. Note 7 Fiyatı Ne Kadar sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyiz. Cihazın belirlenmiş bir fiyatı olmasa da 2.800 TL’den daha düşük bir fiyat olmayacağını söyleyebiliriz. Ürün hakkında en yeni haberleri takip etmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Benzer yazı:  Android Cihazımı Yüzde % Kaçta Şarja Takmalıyım?

Bir Yorum Yazın