Mobil

Galaxy S7’den Sızıntıya Devam

Merhaba TeknoBirim takipçileri. Samsung Galaxy serisinin yeni amiral gemisi Galaxy S7, teknoloji severler tarafından merakla beklenirken dün Samsung çalışanlarından birisinin attığı tweetler ile Samsung Galaxy S7’ye dair yeni detaylar ortaya çıktı.

Teknoloji dünyası tarafından bu kadar büyük bir ilgiyle beklenen modelin meraklısı çok olunca hakkındaki doğru yanlış tüm söylentiler de çok oluyor. Özellikle son ayda artış gösteren Samsung Galaxy S7 haberleri, Samsung’u hala çok etkilememiş olacak ki firma yeni amiral gemisine dair hiçbir açıklamada bulunmadı. Yılın üçüncü çeyreğinde tanıtılması beklenen Galaxy S7’nin özellikleri merakla beklenirken dün sabah saatlerinde Samsung çalışanlarından birinin sosyal medyada paylaştığı bilgilerle teknoloji dünyası yeniden hareketlendi.

Galaxy-S7-Konsept-Tasarım[1]

Samsung Galaxy S7, Siyah ve Altın Renkleri Konsept Tasarımı

Paylaşan kişinin verdiği bilgilere göre Samsung Galaxy S7 (daha önceki haberlerimde sizlerle paylaştığım gibi) suya ve toza karşı dayanıklı olacak. Siyah, beyaz, altın ve gümüş renk seçenekleriyle piyasaya sunulacağı söylenen Galaxy S7, f/1.7 diyafram açıklığa sahip 12 MP çözünürlüğünde bir arka kameraya sahip olacak. Bunların yanında microSD desteğinin de olması beklenen yeni modelin diğer özellikleri henüz bilinmiyor. Bu bilgilerin de doğruluğu tartışılır ancak su ve toza karşı dayanıklılığının olacağını söylesem yanlış olmaz sanırım.

Teknolojiden haberdar olmak için Mobil Gündem’i takipte kalın…

Bir Yorum Yazın