Mobil

Instagram’da Takipçi Sayınızı Arttırmanın yolu

Instagram’da Takipçi Sayınızı Arttırmanın yolu

Son zamanlar da  sosyal medyada en popüler programlardan biri haline gelen Instagram’da, takipçi kazanmak pek çok insanın en çok istedikleri arasında. Peki, Instagram takipçi sayısını arttırmak için neler yapmak gerekiyor?

Instagram Kalıcı Takipçi Sayınızı Arttırın

Popüler sosyal ağlardan Instagram’da, takipçi kazanmak pek zor değil. Peki, Instagram takipçi sayısını arttırmak için neler yapmak gerekiyor? İşte takipçi kazanmak için tavsiyeler.

Instagram’da kalıcı takipçi kazanma rehberi

Sosyal ağlarda takipçi kazanmak bir çok insanın uzun zamandır isteyip fakat başarı sağlayamadığı durumlardan bir tanesi Genellikle  Instagram‘da bazı kullanıcılar hashtag yığını ile dolu paylaşımlar, bazıları  ise lüzumsuz paylaşımlar yaparak takipçi kazanabileceğini sanıyorlar.

Instagram‘da takipçi sayısını yakalamak  bir çok kullanıcı için hiç kolay değil. Ama biz size, Instagram‘da takipçi kazanmanın düşündüğünüz kadar zor olmadığını belirtmek istiyoruz. Peki, Instagram‘da takipçi yakalamak  için neler yapılmalı ?

Şimdi sizlere bu konuda tüm detaylarıyla anlatacağımız takipçi yakalama rehberimiz..

Instagram’da hashtag kullanımı en bilindik yöntemdir.

Instagram, hashtag konusunda en güçlü sosyal aprogramlardan biridir. Ancak birçok kullanıcı en fazla 30 taneye kadar hashtag kullanılabilir

Instagram‘da bu sınır aşıldığında takipçi sayısının artacağını zanneden bir çok kullanıcı mevcuttur.

Ama bunu yapmak instagram’da kalıcı değilde geçici takipçi getirmektedir .Paylaşım yaptığınızda bir iki saat içerisinde 10 15 takipciye hemen ulaşıyorsunuz ancak bu kalıcı olmuyor bu gelen takipçiler bir zaman sonra sizi takip etmeyi bırkıyorlar.

İlk başta  30 adetlik hashtag sınırını zorlamamalısınız  ve seçtiğiniz hashtag’lara dikkat etmeniz gerekiyor.

Bir örnek verecek olursak  güzel bir kadın resmi paylaşıldığında , #love, #girl, #woman ve #photo gibi 10 adete kadar hashtag kullanmalısınız . Bu paylaşımları yaptığınızda bu konulara ilgi duyan insanların sizi takip etmesini sağlarsınız.Bu paylaşımları devam ettirirseniz bu takipçiler sizi takip etmekten vazgeçmeyeceklerdir .Bu şekilde takipçi sayınızı oldukça fazla artırabilirsiniz hatta sınırsız da diyebilirim

Benzer yazı:  Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Bir Yorum Yazın