Mobil

Periscope Kalp ne işe yarar? Ne gibi avantajları vardır?

Periscope Kalp ne işe yarar? Ne gibi avantajları vardır?

Twitter üzerinden canlı yayın yapmaya yarayan Periscope son zamanlarda populeritesini oldukça artırmıştır. Öyleki aynı sektörde yayın yapan uygulamalar kullanıcılar tarafından silinmeye başlanmıştır.Periscope Android ve itunes marketlerden ücretsiz indirilebiliyor.Programa twitter adresiniz ile giriş yaptığınızda twitter bilgileriniz otomatik bir şekilde periscope programına aktarılmaktadır.

Periscope Kalp Hilesi

Kalp hilesi denildiğine bakmayın , aslında böyle bir hile yoktur. Hile denilen şey oldukça basit bir yöntem ve birçok akıllı telefonda bulunan bir özellikten ibaret. Telefonunuzun akıllı olduğunu düşünüyorsanız muhtemelen beş veya on parmak desteği denilen bir özelliği mevcuttur.Bu özellik sayesinde saniyeler içerisinde onlarca kalp gönderebiliyorsunuz.

Peki Kalp Ne İşe Yarar?

 

Twitter hesabı bulunan bir kişinin daha önce canlı yayın yaptığını veya yapmadığını anlayabilirsiniz. Twitter profil resmi altında bulunan kalp sayısı size yardımcı olacaktır.Kullanıcıda birden fazla kalp varsa daha önce persicope dan yayın yapmış demektir.Unutmayın az sayıda kullanıcı kalp göndermiyor.

Kalp Kasma Nasıl Yapılır?

Persicope ile yapacağınız canlı yayın sayesinde kalp sayısı artırmanız çok kolaydır. İlgi çekici yayınlar ile izleyicilerinizi etkileyebilir ve kalp atmalarını sağlayabilirsiniz.İnsanların ilgilerini çekmeniz durumunda mutlaka size kalp atacaklardır.Size bir tavsiyede bulunmak gerekir ise, izleyiciler arasında en çok kalp atanı belirleme yarışı gibi ilgi çekici şeyler yapabilirsiniz.Artık vazgeçilmez olan takipçi satın alma, beğeni alma vb gibi suni artırımlar Periscope içinde geçerli ve kalp satışları yapılıyor.Çoklu kalp atma özelliği olan cihazlardan kalp sayınızı yükseltebilirsiniz.

Son Aramalar:

Bir Yorum Yazın