Mobil

Piyasadaki En İyi Android Telefon Hangisi?

Piyasada kişilerin ihtiyaç ve arzularını karşılayabilmek adına çok çeşitli Android cihazlar vardır. Ancak aynı zamanda çoğu kişi için hangi telefonun kendisine en iyi uyacağını bilmek zor olabilir. Yorulmamanız adına şu anda mevcut olan Android cihazlar ile bunların iyi ve kötü yanlarını inceledik.

Samsung Galaxy ülkemizde çok satsa da kullanıcıları tarafından plastik malzeme tasarımı nedeniyle sıklıkla eleştirildi. Ancak Galaxy S6 serisinin alüminyum kasalı telefonları piyasaya sürmesiyle beğeni topladığını söyleyebiliriz. Özellikle geliştirilen kamera özellikleri, güçlü işlemci ve ekran tasarımıyla tercih edilebilir bir durumda. Ancak dâhili hafızasının düşük olması hala eleştirilmeye devam edecek. Samsung´un S6 Edge modeli yüksek fiyatına rağmen mükemmel tasarımı kontrast kalitesi bakımından S6 modeline göre oldukça başarılı.

Özellikle film izlemek isteyenlerin tercihi olmuş olan iPhone 6´nın ekran büyüklüğü, kullanım kolaylığı, ince yapısı ve IOS deneyimiyle fiyat-performans açısından tatmin edebilecek bir cihaz olduğu kuşku götürmez bir gerçek.

HTC One, M7 modelindeki tasarım özellikleriyle aldığı birçok ödülü hak etmişti. Piyasaya yeni sürdüğü M9 hızlı işlemcisi, boom sound ses kalitesi ve HTC Sense ara yüzüyle verdiği akıcı performansla diğer rakiplerinden sıyrılıyor.

LG G4´ün kendisini diğer cihazlardan ayıran özelliği kamera performansıyla neredeyse profesyonel kameralar kadar gece ve gündüz mükemmel çekimler yapabilmesi. İyi bir fotoğraf çekimi deneyimi yaşamak isteyenlerin kuşkusuz ki çok tercih edilen markası olacaktır.

Bir Yorum Yazın