Oyun

Pokemon Go Nasıl İndirilir ve Yüklenir?

Pokemon Go Nasıl İndirilir ve Yüklenir? – Tüm dünyada çılgınlık yaratan Pokemon Go Mobil oyun dünyasında zirveye yerleşmiş durumda. Henüz sadece ABD , Avustralya, Yeni Zelanda gibi birkaç ülkede resmi olarak yayınlanan Pokemon Go, ülkemizde Google Play ve Apple App Store‘dan henüz indirilememektedir. Ancak bu problem Pokemon Go Oyunu nu ülkemizde oynayamayacağımız anlamı taşımıyor.Aşağıda anlatacağımız yöntemler ile mobil cihazlarınızda Pokemon Go Oyununu yükleyip oynayabilirsiniz.

Pokemon Go Ülkemizde Nasıl Oynanır?

Türkiyede resmi olarak indirilmeye sunulmayan mobil oyun, Android cihazlara kurulumu APK dosyası ile, iOS mobil cihazlar için ise iTunes‘dan ülke değiştirmek suretiyle kurulabiliyor.Bizlerde bu konumuzda Android ve iOS mobil cihazlarınız için Pokemon Go Kurulumu nasıl yapılır sorusunu cevaplıyoruz.Hazırsanız başlayalım…

Pokemon GO Android’de Nasıl İndirilir ve Yüklenir?

Pokemon Go’yu android cihazınıza indirip yüklemek için öncelikle Pokemon Go APK dosyasına ihtiyaç var.Aşağıda size sunduğumuz indirme linkine tıklayarak Pokemon Go APK dosyasını indirebilirsiniz.APK dosyasını idirdikten sonra kurulum esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için konuyu dikkatli okumanızda yarar var.

pokemon go indir

POKEMON GO ANDROİD APK İNDİR

Pokemon GO iTUNES ’da (iPhone ve iPad) Nasıl İndirilir ve Nasıl Yüklenir?

Pokemon GO mobil oyununu iOS yani iphone,ipad cihazlarınıza indirip yüklemek için;

  • Öncelikle Apple hesabınızdan çıkış yapın.
  • Apple Store‘a gidin ve arama kısmına Pokemon GO yazarak oyunu bulun.
  • Sizden yeni hesap isteneceketir. Yeni hesap oluşturun fakat ülke olarak Yeni Zelanda‘yı veya ABD’yi seçin.
  • Eğer hala indiremiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin;
  • Ayarlar > Genel > Sınırlamalar aktif hale getirin kısmına gelin.
  • Sınırlamalar kısmında ortalarda izin verilen içerik kısmının alt tarafında derecelendirme kısmı bulunuyor. Bu kısıma Yeni Zelanda‘yı yapıştırın. E-mail onayından sonra indirme işlemini yapabilirsiniz.
Benzer yazı:  Pokemon Go Püf Noktaları

Bir Yorum Yazın