Oyun

Pokemon Go Nasıl Oynanır?

Pokemon diyarını çok seven büyük bir kitlenin merakla beklediği oyun henüz ülkemiz için yayınlanmadığı için APK yükleyerek bu oyunu oynama şansınız vardır. Daha önceki Pokemon GO yazılarımızda oyun hakkında sizlere bilgi vermiştik. Bu yazımızda ise bu oyunu nasıl yükleyeceğinizi ve oynamak için hangi ayarları yapmanız gerektiğini sizlere açıklıyor olacağız. Burada bilmeniz gereken oyunun ikincil bir uygulama olarak başka bir site üzerinden indireceğimiz için bu tür yüklemelere telefonunuzun açık olması gerekir. Yazımızın devamında bu ve diğer tüm ayarları size detaylı bir şekilde anlatıyor olacağız.

Pokemon GO APK Kurulumu Nasıl Yapılır?

Öncelikle APK’yı bulmamız gerekir. Sizlere şu siteden indirebilirsiniz, demek istemiyoruz. Onun yerine internetten istediğiniz güvendiğiniz bir siteden indirmenizi tavsiye ederiz. Telefonunuzun sağlığı için kurulum yapmadan önce kesinlikle virüs taraması yapmayı unutmayın. Tarama sonucunda herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadıysanız artık telefonunuza yüklemeye başlayabiliriz. Direk olarak yükleme işlemi yaparsanız büyük ihtimalle hata alacaksınız. Bunun sebebi yukarıda anlattığımız ikincil programların çalışmasına izin vermemeniz olacaktır. Bunun için telefonunuzun güvenlik kısmına girerek bu ayarı kullanılabilir hale getirmeniz gerekecektir. Sonrasında rahatlıkla oyunu telefonunuza yükleyebilirsiniz. Tabi Bu Android versiyonu için yapmanız gerekendir. Apple Marka telefonlarınız için aşağıda anlattıklarımızı uygulamanız gerekir.

Apple ile Pokemon GO Nasıl Oynanır?

Anrdroid versiyonuna göre biraz daha uğraşabilirsiniz. Bunun için apple profilinizden çıkmanız gerekir. Sonra markete giriş yaparak Pokemon GO Uygulaması araması yapın karşınıza oyun gelecektir. Fakat indirmek istediğinizde sizden Apple kimliği isteyecektir. Şimdi burada yeni bir kimlik açmanız gerekiyor. Fakat diğerinden farklı olarak yaşadığınız ülkeyi Yeni Zelanda olarak değiştirmeniz gerekir. Böylece oyunu rahatlıkla indirip kurabilirsiniz. Ama Türkiye için henüz aktif olmadığından yaşadığınız ülkeyi değiştirmeden kurulum yapmanız imkansız olacaktır.
Bu yazımızda sizlere Pokemon GO Nasıl Yüklenir ve Oynayabilmek için ne gibi ayarlar yapmanız gerekir onlardan bahsetmek istedik. Umuyoruz sizin için faydalı bir yazı olmuştur. Bu konuda anlamadığınız veya danışmak istediğiniz tüm kısımları bize yorum atarak iletebilirsiniz.

Benzer yazı:  Pokemon Go Uygulama Kurulamıyor Hatası (Çözümü)

Bir Yorum Yazın