Oyun

Pokemon Go Nedir? Nasıl Oynanır?

Tüm dünyayı kasıp kavuran 1996 yılında yayınlanmış olan Pokemon dizisinin nintendo tarafından oyunu geçtiğimiz günlerde resmi olarak çıkartılmıştır. Oyun beta sürümünde olup gelecek günlerde tam sürümü kullanıcılara sunulacaktır. Oyunu maalesef ülkemizden henüz indirmeniz mümkün değildir. Oyun bazı Avrupa sunucularına sunulmuş olup oradaki insanların deneyerek hataları bulmaları hedeflenmektedir. Oyun bu aşamayı geçtikten sonra ülkemiz için ve tüm dünya için kullanıma açılacaktır. Diziden bildiğimiz gibi bu oyunda pokemon arayışına girip bulduğumuz pokemonları güçlendirmemiz ve rakiplerimizle mücadele etmemiz gerekir. Bu yazımızda oyunun genel hatlarından bahsediyor olacağız. Sitemizde ise Pokemon GO nasıl oynanır hakkında birçok yazı bulabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız rehberin ilk yazısı sadece tanıtım amacındadır.

Pokemon GO sanal gerçekliğin sınırlarını zorlayan bir oyundur. Akıllı telefonunuz ile dünya haritasını kullanarak oyun evreninde seyahat eder ve pokemon avlarsınız. Dünyanın her bir köşesinde farklı bir pokemon cinsi bulacağınız için durmadan gezmeniz gerekecek. Bu açıdan çok farklı bir oyun olan Pokemon GO Oyunu şimdiden insanların çok dikkatini çekmeyi başarmıştır. İnsanlar bu çılgınlığa ortak olmuş ve pokemon avına çıkmışlardır. Ülkemizde ise oyunu Android market veya Apple Store dan indirmeniz şuan için mümkün değildir. Ama Pokemon GO APK İndirerek oyunu telefonunuza kurabilirsiniz. Bunun için yazdığımız diğer yazılardan bunun nasıl yapılacağını neler yapmanız gerektiğini öğrenmeyi unutmayın.
APK indirmeniz yetmeyecektir. Telefonunuzun ayar kısmından da değiştirmeniz gereken bazı ayarlar vardır. Yazımızı tamamen okuyarak dikkatli bir şekilde bu ayarları yapmayı unutmayın. Bizim tavsiyemiz ise ülkemiz için oyunun orijinal olarak yayınlanmasını beklemek daha sağlıklı bir yöntemdir. Böylece oyunu daha güzel oynayabilir ve daha rahat kurulum yapabilirsiniz. Pokemon GO Çıkış Tarihi için ise bizim öngörümüz Temmuz ayının son haftalarına doğru olacağı yönündedir.

Benzer yazı:  Asphalt 8 Airborne Android Oyun Hakkında

>>> POKEMON GO ANDROİD İNDİR <<<

>>> POKEMON GO İOS İNDİR <<<

Bir Yorum Yazın