Oyun

Pokemon Go Pokemon Nasıl Yakalanır?

Pokemon GO aslında tamamen yıllar önce yayından kaldırılan çizgi dizisinden uyarlanmıştır. Bu yüzden orda gördüğümüz her şey oyun içinde de geçerlidir. Bu bilgilerimize dayanarak bu gün sizlerle Pokemon Nasıl Yakalanır ve nasıl geliştirilir. Bu iki konu üzerine bilgi vermek istiyoruz. Yakalama kısmında bazı küçük değişiklikler olsa da geliştirme kısmında oldukça fazla değişiklik vardır. Bunların hepsini aşağıda bulabilirsiniz. Tabi zaman içerisinde kendinizde tecrübe ederek bu noktaları öğrenebilirsiniz. Biz ise kısa zamanda fark ettiğimiz deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak istedik.
Pokemon Yakalamak için Ne Yapmak Gerekir?
Öncelikle hangi tür pokemon yakalamak istediğinizi bilmeniz gerekir. Kaya Pokemonu Yakalamak için dağlık alanların çok olduğu bölgelerde gezmeniz, su pokemonu yakalamak için deniz yakınlarında gezmeniz doğru bir hareket olacaktır. Her bir pokemon türünün bulunduğu belli alanlar bulunmaktadır. Yakalamak istediğiniz türün bulunduğu alanlarda gezmeye başladığınız ve karşınıza istediğiniz pokemon çıktı. Hemen elinize poke topunu alıyorsunuz. Diziden bildiğiniz gibi bu top ile pokemonu vurursanız poke topu pokemonu yakalayacaktır. 3 saniye boyunca içerisinden kurtulma ihtimali vardır. Bu süre sarfınca kırmızı olarak gözükür. Eğer kaçamazsa beyaz olur ve o pokemon artık sizindir. Bizim size burada verebileceğimiz tek öneri poke topunu atarken ekrana yumuşak dokunun topu yumuşak fırlatın böylece isabet ihtimaliniz daha çok artacaktır.
Pokemon Nasıl Geliştirilir?
Bunun iki yolu vardır. Birincisi oyun içerisinde bulduğunuz puanları toplayarak pokemonlarınızı geliştirebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise oyuna para yatırarak bu puanları para ile almanız ile olur. Bu yöntemi sizlere tavsiye etmesek de kullanacak birçok insan olacaktır. Aslında ilk söylediğimiz yöntem çok daha iyidir. Gezerken özel alanları ziyaret ederek onlarla etkileşime girmeniz yeni bir pokemon yakalamanız veya bir savaş kazanmanız ile bu puanları toplayıp pokemonlarınızı geliştirebilirsiniz. Umuyoruz ki Pokemon nasıl geliştirilir sorunuza yanıt vermişizdir. En yakın zamanda bu konuda daha detaylı bir yazımız geleceğini bildirir, bu bilgilerden haberdar olmak için sitemizi takip etmenizi tavsiye ederiz.

Benzer yazı:  Half Layf Ve Kantır Sıtrayk v1.5 - Botlu Full Türkçe İndir

Bir Yorum Yazın