Oyun

Pokemon Go Püf Noktaları

Pokemon GO çıkışı ile beraber dünyanın birçok yerinde büyük ilgi gördü. Herkes kendisine özgü taktikler geliştirerek en kısa zamanda en fazla Pokemon Yakalama derdine düştü. Bizde bugün sizlere Pokemon Nasıl Yakalanır, en iyi ve en verimli sonucu almak için neler yapmanız gerekir? Gibi birkaç püf noktası vermek istiyoruz. Size anlatacaklarımızın faydalı olacağına eminiz. Sizlerde bu anlattıklarımızı geliştirerek daha güzel yöntemler bulabilirsiniz. Oyunu hala yükleyemediyseniz, anlatmış olduğumuz Pokemon GO APK Nasıl Yüklenir yazımızı okumayı unutmayın.

Artık oyunu yüklediğinizi ve açtığınızı varsayıyoruz. Hemen oyun bizlere çevremizde bulunan pokemonları gösterecektir. Bunlardan bir tanesini seçiyoruz ve ilk pokemonumuzu yakalıyoruz. Bizim anlatacaklarımız ise bundan sonrasında başlamaktadır. Oyun dünya haritası dünyamızın haritasından oluştuğu için oyunda ne kadar çok gezerseniz o kadar çok pokemon ile karşılaşabilirsiniz. Pokemon GO’da Kaç Pokemon Var gibi sorular sıklıkla sorulduğu için yanıtlamak gerekirse 772 farklı pokemon bulunmaktadır. Bunların hepsini bulmak için sürekli olarak farklı yerlerde geziler yapmanız gerekir.

Oyunun çıkışı ile birlikte bazı sivri zekalı arkadaşları bu durumu araçları ile seyahat ederken denemek istemişler fakat oyun bunu anlayarak onlara engel olmuştur. 10Km hızın üzerinde seyir alırsanız bu işlem gerçekleşmeyecektir. Kendi aracınız ile yavaş yavaş gezerek pokemon yakalamanız mümkündür. Tabi bu ne kadar yapılası bir şeydir o tartışılır. Bir diğer oyuncu ise drone ile bunu denemiştir. Akıllı telefonunu drone’a bağlayan kişi bu durumdan oldukça memnun kendi etrafında 1.5 kilometre tarama yapabildiğini ve yavaş olduğu için hiçbir sorun olmadığını dile getirmiştir. Sizde bu tip yöntemler deneyerek pokemon yakalayabilirsiniz. Ya da oyunun kendi doğası gereği geziler düzenleyerek seyahat ederek pokemon avına çıkabilirsiniz. Oyunu bu şekilde oynamanız kesinlikle daha zevkli olacaktır. Hem gezip dolaşıp hem de bu oyunu oynamak istemez misiniz? Aynı çizgi filmde olduğu gibi…

Benzer yazı:  Pokemon Go Pokemon Nasıl Yakalanır?

Bir Yorum Yazın