Mobil

Sevgilimin Whatsapp ına Nasıl Girebilirim

Sevgilimin Whatsapp ına Nasıl Girebilirim

Arkadaşlar son zamanlarda insanların birbirine güveni olmuyor güveniyorsunuz ama bu güven bir şekilde istismar ediliyor ve dolayısıyla aldatılıyorsunuz .

Aldatmaların büyük oranı Whatsapp üzerinden geliştiği için bu konumuzda sizlere sevgilinizin Whatsapp da ki yazışmalarını sizlerin telefonunda eş zamanlı takip nasıl edebileceksiniz bunu sizlere anlatacağız.

Bizzat kendimiz deneyerek testini yaparak sizlerle paylaşıyoruz.

  • Öncelikle WhatsTablet programını indirmek için (TIKLAYIN)
  • İndirdiğiniz WhatsTablet programını açarak seçeneklerden BAŞLAT yazısına  basıyoruz. Karşınıza çıkan kare kodu beklemeye alıyoruz.
  • Takip etmek istediğiniz hedef telefonunda whatsApp‘ı açıyoruz yukarıda ki seçeneklerden whatsApp Web ‘e tıklıyoruz karşınıza gelen ”tamam anlaşıldı” yazısına tıklıyorsunuz ve kamera açılıyor kare kodu okumak için.
  • Açmış olduğumuz hedef telefonun  kamerasını  kendi telefonunuzda ki kare kodu okutturuyoruz  ve işlem tamam.
  • Artık istediğiniz an  WhatsTablet programını açtığınızda sevgilinize helen tüm mesajları eş zamanlı olarak  sizde görebiliyorsunuz isterseniz sevgilinizin telefonundan istediğiniz kişiye de mesaj atabilirsiniz.

Gelen tepkileri değerlendirip sonuçlara ulaşabilirsiniz. yardımcı olduysak ne mutlu bizlere

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yorum bölümünden yardım isteyebilirsiniz  yardım etmeye hazır ekibimiz sizlerin sorunlarını çözmek için elinden geleni en kısa zamanda yapacaktır.

 

Son Aramalar:

Benzer yazı:  İPhone'a Müzik İndirme Uygulaması Anlatımı

Bir Yorum Yazın