Yazılım

Tubidy Müzik İndirme Programı Mp3 indirme uygulaması

Merhaba TeknoBirim kullanıcıları, sizlere bu yazımızda Telefonunuza veya bilgisayarınıza pratik mp3 indirme programı olan Tubidy programından bahsedeceğiz.

Müzik indirme nasıl yapılır? Tubidy nasıl indirilir? Mp3 uygulaması nasıl yüklenir? sorularının cevapları bu yazımızda.

tubidy-mp3-uygulamas-41e638f5b6431401aeaf[1]
Mobil iletişim firmalarının altyapı çalışmaları bitti ve 1 Nisan itibariyle Türkiye 4.5G kullanmaya başlıyor.Haliyle mobil internet hızı daha yukarılara çıkacak. Bu gelişme ile internet tutkunları hızlı internetin keyfini yaşayacak.

tubidy ios  tubidy android

Tartışmasız internetten müzik indirmek için kullanılan ve sevilen uygulamalardan en çok tercih edileni Tubidy.Bir uygulamadan beklenileni fazlasıyla karşılayan indirme programı.

Tubidy’nin ne olduğu hakkında da merak sözkonusu.İlk olarak Blackberry telefonlarda kendine yer bulan uygulama olan Tubidy, gelişen telefon piyasası ve işletim sistemleri ile yeni nesil telefonlara uyarlandı.En çok kullanılan mobil işletim sistemleri olan android ve ios marketlerde de yerini aldı.

Tubidy veritabanı, youtube videolarının tamamını içerisinde barındıyor.Bu nedenle kullanıcı istediği müziğe rahatça ulaşabiliyor.Müzik formatlarını ve özelliklerini de kolaylıkla ayarlayıp indirebilirsiniz.

Sistemin yenilenen altyapısı nedeniyle en yeni müzikler sisteme dahil olmakta ve güncel şarkılar indirilebilmektedir. Bu sayede rakiplerinin oldukça önünde bir uygulama olmayı başarmıştır.

Tubidy’de en yeni albümlerden tutun da ilahi,slow ,yabancı,yerli en eski müziklere kadar bütün şarkılara ulaşma olanağınız var.Son olarak Tubidy’den müzik indirebilmek için sisteme ücretsiz kayıt olmanız gerekmektedir. İyi indirmeler.

Son Aramalar:

Bir Yorum Yazın