Hakkımızda

Biz Kimiz

İş ortağı olarak çalıştığımız kurum ve firmalara mekanik tesisat alanında danışmanlık, eğitim, proje ve taahhüt hizmetleri vermekteyiz. Farklı disiplinlerde, uzman mühendisler ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Yangın Tesisatları, Havalandırma Tesisatları, Bacalar, Sıhhi Tesisat, Prosese Özel Tesisatlar, Test Ayar ve Dengeleme, “İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği” gereğince tesisatların periyodik kontrolleri sonrası eksikliklerin giderilmesi, proje teknik şartnamelerin oluşturulması, sistemlerin test ve devreye alınması faaliyet konularımızdır.


Tekno Birim, bir mühendisin birçok disiplinde uzman olamayacağı ve sadece kendi disiplininde derinlemesine bilgi sahibi olması gerektiği inancı ile doğmuştur.

Tekno Birim Uzman Mühendislik Hizmetleri farklı alanlarda uzman kişilerin aynı kalite sistemi çatısı altında birleşmiş olması ve iş ortağı olduğumuz firmaların tek bir muhatabı olması, bütün raporlamaların aynı formatta ve kolay anlaşılması, faturalandırmanın tek bir firma üzerinden olması gibi pek çok kolaylık sağlamaktadır.

Firma Kurucu ortakları Makine Mühendisi Serhat Erdoğan ve Makine Mühendisi Onur Ayhan Kılyar yönetiminde, 18 kişilik bir teknik uzman havuzu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız

Misyonumuz

Uzman mühendisleri ile sorunlara sistematik yaklaşan, çözüm odaklı ve mühendislik etiği çerçevesinde hizmet üreten bir firma olmak.

Vizyonumuz

Uzman mühendislik kavramını iş ortaklarımız ile tanıştırmak ve ülkemizde yaygınlaşmasına öncülük etmek.